Virtuální procházka Karlovými Vary

Městské divadlo

Městské divadlo je v Karlových Varech centrem kulturního dění. První divadlo bylo postaveno roku 1717, bylo dřevěné a v roce 1787 se zřítilo během představení. Několik měsíců nato byla započata stavba druhého divadla. Velkou měrou se o ni zasloužil lékař Dr. David Becher, zakladatel moderní karlovarské lázeňské léčby. Druhou budovu v roce 1886 nahradila třetí, která slouží jako divadlo dodnes. Při znovu otevření, po rozsáhlé rekonstrukci v letech 1993-1999, zde byl oceněn pamětní medailí bývalý prezident Václav Havel.

 

Na obrázek klikněte levým tlačítkem myši, tlačítko stále držte a myší pohybujte směrem, kterým se chcete rozhlédnout. Detaily obrázku si můžete přiblížit pomocí tlačítka "+" a zmenšit tlačítkem "-" ve spodní části obrázku. Stiskněte tlačítko a pak klikněte na místo, které chcete přiblížit nebo oddálit.

This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

(c)virtual-zoom s.r.o.
 

Virtuální procházky po dalších místech ČR

Praha

Praha je hlavním městem České republiky. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je památkovou rezervací UNESCO.

Kroměříž

Kroměříž patří mezi klenoty České republiky. Koncem roku 1998 byly zdejší zahrady a zámek zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.