Čeští hokejisté si suverénně zajistili postup do čtvrtfinále play off mistrovství světa hráčů do 20 let ve Vancouveru a Victorii. V klíčovém duelu s Dány by jim stačil i bod, ale vyhráli přesvědčivě 4:0. Čisté konto uhájil Lukáš Dostál. Do vyřazovacích bojů postoupili svěřenci kouče Václava Varadi ze třetího místa ve skupině A.

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil na čtvrtém místě v druhém závodu Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu. Stejně jako v neděli v Oberstdorfu zvítězil Japonec Rjoju Kobajaši před domácím Markusem Eisenbichlerem. Devětadvacetiletý Koudelka, jenž se v této sezoně po nevydařeném období vrací do formy z nejlepších let, atakoval své první stupně vítězů po téměř třech letech. Naposledy byl na pódiu Světového poháru v březnu 2016 při vítězství ve Wisle. Jeho reprezentační kolegové Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek a Lukáš Hlava se do závodu nekvalifikovali. Turné bude pokračovat v Rakousku třetím závodem v pátek v Innsbrucku a vyvrcholí v neděli v Bischofshofenu.