Český moderní pětibojař David Svoboda vyhrál úvodní závod Světového poháru v Mexiku. Triumf si zajistil v závěrečné kombinované disciplíně střelbě s během, do které nastupoval ze třetího místa. Druhý skončil Rus Sergej Karjakin, třetí místo obsadil Litevec Andrejus Zadněprovskis.

Cyklista František Raboň zvítězil ve 30. ročníku závodu Kolem Murcie a připsal si první triumf v etapovém podniku mezi profesionály. Šestadvacetiletý Čech udržel v závěrečném pátém dílu náskok, který získal výhrou v sobotní časovce.

Český běžec na lyžích Stanislav Řezáč obsadil stejně jako loni třetí místo ve slavném Vasově běhu ve Švédsku. Vyhrál domácí Jörgen Brink.

Čeští tenisté prošli do čtvrtfinále Davisova poháru po vítězství 4:1 v úvodním kole nad Belgií. V nedělních dvouhrách, jejichž výsledky nemohly postup týmu nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila ovlivnit, prohrál Jan Hájek se Stevem Darcisem 6:7, 6:1 a 4:6, deblista Lukáš Dlouhý pak porazil Christopha Rochuse 1:6, 7:6 a 7:5.