Tomáši Berdychovi se po téměř tříhodinové bitvě podařilo obhájit titul na turnaji v čínském Šen-čenu. Po vítězství ve finále nad Francouzem Richardem Gasquetem 7:6, 6:7, 6:3 splnil roli nasazené jedničky a oslavil první letošní trofej, celkově třináctou v kariéře. Korunoval tak veleúspěšný víkend českého tenisu, který ve dvou dnech oslavil celkem tři singlové primáty a jeden deblový.

České volejbalistky porazily v prvním zápase baráže Slovensko 3:0 a vykročily za účastí na mistrovství Evropy v příštím roce. V Jablonci nad Nisou se jim podařilo soupeřky skvěle ubránit a připsaly si 24 bodových bloků. Odveta v Popradu se bude hrát ve středu.

Jan Dohnal s vozem Ford Focus WRC vyhrál Rallye Příbram, závěrečný závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. V deštivém finiši závodu Dohnal předstihl od startu vedoucího Václava Pecha, který usiloval o sedmý triumf na domácí rallye. Třetí skončil Vojtěch Štajf.