Fotbalistky díky gólům Pincové oplatily Walesu porážku

25-10-2009

České fotbalistky ve druhém utkání kvalifikace o postup na mistrovství světa v roce 2011 v Praze zvítězily nad Walesem 2:1 a oplatily mu prohru z úvodního zářijového duelu. Na výhře měla největší podíl Veronika Pincová, která se ve vršovickém Dolíčku postarala o oba góly domácích přesnými hlavičkami. Opora pražské Slavie se poprvé trefila už v osmé minutě. V 17. minutě odpověděla vyrovnáním Fishlocková, ale Pincová za dalších pět minut skórovala podruhé. Z výhry se mohli radovat i přítomný šéf ČMFS Ivan Hašek s novou předsedkyní komisi ženského fotbalu a rozhodčí Dagmar Damkovou. Na obě české branky přihrála Kateřina Došková. Zápas na hřišti Bohemians 1905 byl domácí trenérskou premiérou pro někdejší hvězdu "klokanů" Vladimíra Hrušku.