Fotbalisté Slavie vyhráli ve třetím utkání Evropské ligy na stadionu FC Kodaň 1:0 a přiblížili se postupu. Zápas rozhodl ve 46. minutě premiérovým gólem ve slávistickém dresu útočník Jan Matoušek. Pražané se po druhém vítězství dostali v polovině skupiny C na postupové druhé místo čtyřčlenné tabulky. V dalším utkání slávisté za dva týdny přivítají Kodaň v domácí odvetě v Edenu. Do jarních vyřazovacích bojů postoupí první dva celky ze skupiny.

Fotbalisté Jablonce ve 3. kole Evropské ligy doma remizovali 1:1 s Astanou a do skupiny K si připsali druhý bod. Zůstávají však na posledním místě se ztrátou tří bodů právě na kazašský celek a Dynamo Kyjev, které se dělí o vedení v tabulce.

Český tenis bude mít na Turnaji mistryň ve čtyřhře znovu zastoupení ve finále. V sobotním semifinále se v Singapuru střetnou světové jedničky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková s dvojicí Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová. Ve čtvrtfinále Sestini Hlaváčková se Strýcovou vyhrály nad slovinsko-španělským párem Andreja Klepačová, María José Martínezová hladce 6:1 a 6:2.

Tenistka Karolína Plíšková zvládla lépe český duel na Turnaji mistryň a postoupila do semifinále. Pro Petru Kvitovou po prohře 3:6 a 4:6 turnaj v Singapuru skončil. S Plíškovou postoupila Ukrajinka Elina Svitolinová, které stačilo proti Dánce Caroline Wozniacké získat set, ale obhájkyni titulu porazila 5:7, 7:5, 6:3 a s třemi výhrami ovládla Bílou skupinu. Soupeřkou Plíškové v semifinále bude Sloane Stephensová z USA, jež zdolala Němku Angelique Kerberovou 6:3 a 6:3.