11-12-2017 aktualizováno

Kouč české hokejové reprezentace Josef Jandač se bude muset na Channel One Cupu v Praze a Moskvě obejít bez obránce Jakuba Nakládala z Jaroslavle a útočníků Romana Červenky z Fribourgu, Jakuba Klepiše z Mladé Boleslavi a Roberta Kousala z Davosu. Celkem už přišel z původního osmadvacetičlenného kádru o pět nominovaných, dříve vypadl rovněž ze zdravotních důvodů útočník Milan Gulaš z Plzně.

Fotbalisté Viktorie Plzeň se ve vyřazovací fázi Evropské ligy utkají s Partizanem Bělehrad. První zápas se odehraje 15. února v Srbsku.

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Salt Lake City druhé místo v závodu na 3000 metrů a připsala si nejlepší výsledek v sezoně. Trojnásobná olympijská vítězka zajela svůj nejrychlejší čas v tomto ročníku 3:57,84 a nestačila pouze na Rusku Natalii Voroninovou. Karolína Erbanová obsadila deváté místo v závodu na 1000 metrů. I ve čtvrtém díl seriálu se na této trati probojovala do elitní desítky.

Snowboardistka Šárka Pančochová postoupila podruhé v sezoně ve Světovém poháru do finále Big Airu. Po pádu v tréninku však nakonec do bojů o medaile v americkém Copper Mountain nezasáhla a obsadila osmé místo.

Fotbalová Slavia Praha galavečerem v Obecním domě zakončila oslavy 125. výročí založení klubu. V rámci slavnostního programu červenobílí vyhlásili nejlepší historickou a novodobou jedenáctku, o kterých rozhodli fanoušci. Absolutním vítězem hlasování se stal bývalý útočník Pavel Kuka.