Rychlobruslařka Martina Sáblíková si na dalších testovacích mezinárodních závodech v Inzellu připsala vítězství v závodě na 1500 metrů a třetí místo na kilometru. Na delší z obou tratí triumfovala v čase 1:56,46 s více než dvousekundovým náskokem na Polku Katarzynu Wozniakovou. Třetí místo obsadila další česká reprezentantka Nikol Zdráhalová v osobním rekordu 1:58,97. I ona za sebou nechala například domácí hvězdu Claudii Pechsteinovou, jež skončila pátá.

Kristýna Zahradníčková vybojovala na mistrovství světa ve sportovním aerobiku stříbrnou medaili. Na šampionátu ve Vídni si o místo polepšila oproti předchozím dvěma ročníkům. Soutěž popáté za sebou vyhrála Australanka Allira Bullová, čtvrtá skončila česká šampionka Adéla Citová a pátá Tereza Kudláčková.

Dráhový cyklista Tomáš Bábek vyhrál na mistrovství Evropy v Paříži keirin a navázal na loňské zlato Pavla Kelemena v téže disciplíně. Pro českou dráhovou cyklistiku je to čtvrtý evropský titul od premiérového šampionátu před šesti lety. Robin Wagner dojel v malém finále druhý a celkově obsadil osmé místo.

Golfistka Jessica Kordová vybojovala na turnaji LPGA na jihočínském ostrově Chaj-nan druhé místo a zaznamenala nejlepší výsledek letošního roku. Dcera bývalého českého tenisty Petra Kordy, jež reprezentuje USA, zaostala o jednu ránu za Australankou Minjee Leeovou, která na prestižním okruhu získala titul potřetí v kariéře.