Český krasobruslař Michal Březina skončil na mistrovství světa druhý v krátkém programu. Na šampionátu v Nice nestačil jen na favorizovaného Kanaďana Patricka Chana, za nímž zaostal o necelé dva body. Třetí byl Japonec Daisuke Takahaši, mistr světa z roku 2010. Z boje o medaile naopak vypadl druhý český reprezentant Tomáš Verner, který je po pokažené jízdě až čtrnáctý.

Šéf Kontinentální hokejové ligy Alexandr Medveděv přivítal čtvrteční rozhodnutí českého svazu, který odsouhlasil působení HC Lev Praha na české půdě. Účastníkem KHL se klub nově registrovaný v ČSLH, který v minulé sezoně hrál v soutěži jako HC Lev Poprad na Slovensku, podle něj oficiálně stane na konci dubna.

Fotbalová asociace ČR požádá policii, aby prověřila, zda rozhodčí Tomáš Lakomý nelegálně neovlivnil utkání 21. kola dorostenecké ligy mezi Ostravou a Slováckem (3:3). Rozhodčí, který nastupuje i v první lize jako asistent, v zápase nastavil skoro dvanáct minut a odpískal hned tři penalty. Existuje podezření, že zmanipuloval utkání ve prospěch sázkařského gangu.

Basketbalistka Hana Horáková bude s Jekatěrinburgem hrát na závěrečném turnaji Evropské ligy o bronz. Její tým v ruském souboji o druhé místo ve skupině B porazil loňského finalistu Spartak Moskevská oblast 86:80. Kapitánka českých vicemistryň světa a bývalá vítězka Evropské ligy s Brnem odehrála čtyři minuty a do statistik se nezapsala.