Úvodní závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu skončil absolutním triumfem rakouských skokanů na lyžích. Vyhrál Gregor Schlierenzauer, druhý byl vedoucí muž Světového poháru Andreas Kofler a třetí místo obsadil Thomas Morgenstern. Nejlepší Čech Roman Koudelka skončil sedmý, Lukáš Hlava byl patnáctý a Jakub Janda šestnáctý.

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer obsadil v Oberhofu sedmou pozici v závodu na 15 km klasicky, jehož velkou část odtáhl. O lepší umístění ho v druhé etapě Tour de Ski s největší pravděpodobností připravila v závěrečné zatáčce kolize se Švýcarem Dariem Colgnou, která ho na několik sekund zbrzdila. Z Colognova pádu profitoval domácí Axel Teichmann a dojel si v pohodě pro výhru 2,3 sekundy před vítězem čtvrtečního prologu Petterem Northugem z Norska. Na třetím místě navzdory kolizi spurtoval obhájce celkového vítězství Tour Dario Cologna.

Česká běžkyně na lyžích Eva Nývltová se v druhé etapě Tour de Ski v Oberstdorfu posunula na 25. pozici. Vedení po klasické desítce, do níž se startovalo s handicapy na základě prologu, si udržela čtvrteční vítězka Justyna Kowalczyková z Polska. Eva Nývltová si oproti úvodní etapě Tour polepšila o šest míst a doběhla půldruhé minuty po Justyně Kowalczykové. Další česká účastnice Ivana Janečková byla v cíli jednapadesátá.

Výsledky 35. kola extraligy ledního hokeje: Mladá Boleslav - Liberec 1:2 v prodloužení, Zlín - Sparta Praha 0:5, Brno - Karlovy Vary 6:2, Třinec - Plzeň 3:0 a Slavia Praha - Pardubice 2:6. V tabulce je ve vedení pražská Sparta před Českými Budějovicemi a Pardubicemi, poslední jsou Karlovy Vary.

Tři góly českých útočníků převedly hokejisty Davosu přes Vítkovice v semifinále Spenglerova poháru. Na výhře švýcarského klubu 4:2 se střelecky podíleli Petr Tatíček, Pavel Brendl i Petr Sýkora, tedy všichni tři čeští legionáři, kteří v dresu domácího celku zasáhli do zápasu. Extraligový vicemistr vedl ještě 2:1, ale pak neodolal sílícímu tlaku soupeře.