Čeští hokejisté prohráli ve svém třetím zápase na mistrovství světa v Praze s Kanadou 3:6 a připsali si druhý nezdar na turnaji. Ve 36. minutě sice vyrovnal na průběžných 2:2 Martin Zaťovič, favorizovaný soupeř se však ještě ve druhé třetině dostal opět do vedení a ve třetí části duel dovedl bezpečně do vítězného konce. Kanada se s plným počtem bodů posunula do čela základní skupiny A, svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky jsou čtvrtí.

Tenistky Petra Kvitová a Barbora Strýcová postoupily na antukovém turnaji v Madridu do 3. kola. Nasazená čtyřka Kvitová ve 2. kole porazila Coco Vandewegheovou z USA po boji ve třech setech 6:4, 2:6, 6:3 a Strýcová zdolala jinou Američanku Varvaru Lepchenkovou 6:4 a 6:2.