Čeští hokejisté porazili v Cergy domácí Francii i ve druhém utkání Euro Hockey Challenge, když stejně jako v pátek v Amiens otočili stav z 0:2 a zvítězili 6:2. Francouzi předvedli opět skvělý nástup a dvoubrankový náskok měli na své straně už po polovině úvodní třetiny, ale již před druhou přestávkou prohrávali. Češi zatím z deseti přípravných duelů před MS odehráli čtyři a všechny vyhráli minimálně tříbrankovým rozdílem.

Roman Kreuziger skončil druhý v prestižním cyklistickém závodu Amstel Gold Race. V cílové rovince v nizozemském Valkenburgu prohrál spurtérský souboj s překvapivým vítězem Michaelem Valgrenem z Dánska a těsně mu uniklo druhé prvenství na ardenské klasice, kterou dokázal vyhrát v roce 2013.