Rychlobruslařka Karolína Erbanová na olympijských hrách v Pchjongčchangu obsadila sedmé místo v závodě na 1000 metrů. Vyhrála Jorien ter Morsová, díky které nizozemská reprezentace udržela stoprocentní bilanci a ovládla i pátý závod v dosavadním průběhu her.

Vytrvalostní závod biatlonistek na olympijských hrách v Pchjongčchangu byl kvůli silnému větru odložen na čtvrtek. Začít by měl před muži v 9:15 SEČ, mužský čtvrteční závod byl posunut o půl hodiny na 12:30. Na start se chystala i česká čtveřice: Veronika Vítková, která už má bronzovou medaili ze sprintu, Markéta Davidová, Jessica Jislová a Eva Puskarčíková. Na třetí olympijský titul chtěla útočit Němka Laura Dahlmeierová.

Sportovní dvojice Anna Dušková, Martin Bidař postoupila na olympijských hrách do volných jízd. V krátkém programu čeští krasobruslaři získali 63,25 bodu a skončili patnáctí. Právo účasti ve čtvrtečních volných jízdách si zajistilo 16 z 22 startujících párů. Z nejvýhodnější pozice do nich půjdou úřadující mistři světa Suej Wen-ťin a Chan Cchung z Číny.

Petra Kvitová vybojovala na elitním tenisovém turnaji v Dauhá postup do osmifinále. Polku Agnieszku Radwaňskou porazila po více než dvouapůlhodinovém boji 6:7, 6:3, 6:4 a má devátou výhru v řadě. Její příští soupeřkou bude přemožitelka Markéty Vondroušové, světová trojka Elina Svitolinová z Ukrajiny.